top of page

Наші викладачі

Михайло.jpg
Михайло Бойченко

Миколаїв, Київ

Психолог, сертифікований викладач практик усвідомленості програми GGSC Каліфорнійського університету у Берклі "The Mindfulness Meditation Teacher Certification Program" ("MMTCP") Джека Корнфілда і Тари Брах. Співзасновник та голова UMTA – Української Асоціації Викладачів Майндфулнес. Співзасновник Центру розвитку усвідомленості Life in Flow. Досвід особистої практики 17 років. Досвід викладацької практики 14 років.

Ірина.jpg
Ірина Бойченко

Миколаїв, Київ

Психолог у КПТ підході, сертифікований викладач mindfulness. Співавтор, ведуча тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту та емоційної усвідомленості. Понад 13 років практикую та викладаю сучасну медитацію в індивідуальному та груповому форматі, як інструмент розвитку особистості, а також для вирішення завдань, пов'язаних із бізнесом, професійною діяльністю та особистими проектами. Студентка програми філософії буддизму традиції університету Наланди - Nalanda Diploma Course - 2022-23 Batch (NDC3) Тибетського дому (Делі). Співзасновниця центру розвитку навичок усвідомленості Life in Flow Співзасновниця UMTA - Української Асоціації Викладачів Майндфулнес

(380) - Inna Maksymenko.jpg
Інна Максименко

Миколаїв

Сертифікований MBSR викладач міжнародної академії Solterreno (Іспанія). Психолог в КПТ підході. 10 років власної роботи з усвідомленістю, більше 2000 медитативних годин, вже в цьому році 2 проведених MBSR курса, проводжу регулярні групові заняття з технік усвідомленості, постійне консультування в КПК підході, приймаю участь у волонтерських програмах підтримки українців та багато іншого.

bottom of page