top of page

Наші викладачі

Лора.png
Лора Гасай

Київ

Майндфулнес євангелістка, HR архітекторка, менеджерка, фанатка своєї країни, впевнена що справжня краса всередині кожної людини. З 2019р. навчає майнфдулнесу в корпоративному та відкритому форматах, індивідуально. Мріє про «кожному бізнесу по майнфдулнес-тренеру». Навчала майндфулнесу команди Люксофт, НБУ, Укренерго, УкрСибБанк, mr.fish, АрселорМиттал, Кредиагриколь, appflame, Кернел та інші.

Вікторія.jpg
Вікторія Шум

Київ

Засновниця лабораторії розвитку емоційного інтелекту EQLab, сертифікована викладачка mindfulness практик MMIT'19, корпоративна тренерка з mindfulness. Співпрацювала з такими відомими компаніями і організаціями як НБУ, Vodafone, УкрСибБанк, British American Tobacco Україна, WIX, Servier та інші. Інструкторка з Гімалайської йоги.

Віра.jpg
Віра Грузова

Одеса

Mindfulness інструкторка, допомагаю індивідуально і проводжу ретрити та групи підтримки. Практикую сама і раджу іншим, бо вважаю, що майндфулнес корисний людям в багатьох життєвих ситуаціях. Походжу з середовища громадських активістів, медіа і арт руху України. Виховую дитину, загартовую себе, виконую функцію підтримки для клієнтів і клієнток. Маю 5+ років досвіду бізнес розбудови у темі допомагаючих практиків, та 15+ у бізнесі і громадському секторі загалом.

Михайло.jpg
Михайло Бойченко

Миколаїв, Київ

Викладач практик усвідомленості mindfulness. Ведучий тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту Проводить індивідуальне та групове навчання технологіям сучасної медитації для вирішення завдань, пов'язаних з бізнесом, професійною діяльністю та особистими проектами. Досвід особистої практики 15 років

Ірина.jpg
Ірина Бойченко

Миколаїв, Київ

Психолог КПТ, викладач mindfulness. Співавтор і ведуча тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту та емоційної усвідомленості. Більше 13 років практикую та викладаю сучасну медитацію в індивідуальному та груповому форматі, як інструмент розвитку особистості, а також для вирішення завдань, пов'язаних із бізнесом, професійною діяльністю та особистими проектами. Співзасновниця Центру розвитку усвідомленості Life in Flow.

Роман.jpg
Роман Кучеренко

Одеса

CG художник, дизайнер, викладач практик усвідомленості mindfulness, арт-терапевт. Фасилітатор міжнародного курсу Ecovillage Design Education 2020 в Україні. Понад двадцять років тому почалася моя подорож в дослідження власної усвідомленості, яка подарувала зустрічі з чудовими людьми та збагатила досвідом і знаннями різних практик. За цей час сформувався інструментарій, що допомагає зміцнювати і розвивати усвідомленість, котрим я ділюся на індивідуальних та групових заняттях.

Анастасія.jpg
Анастасiя Гребенщикова

Київ

Викладач практик mindfulness, провідник у свідоме життя. Закінчила курси MMIT та «Жити уважно». Люблю нейронауку, тілесні практики. Маю великий бекграунд у сфері digital-маркетингу

Ольга-Самойленко.png
Ольга Самойленко

Одеса

Інструкторка майндфулнес, методолог та програмна координаторка центру практик усвідомленості Mindspot. Створюю архітектуру, педагогічний дизайн та наповнення майндфулнес програм. Обожнюю поєднувати творчість, структуру та ефективні системи. В темі ментального здоров’я сповідую холістичний підхід, бо Людина – це складна система, де усе з усім пов’язано. В минулому – юрист, адвокат.

photo_2022-10-14 17.55.35.jpeg
Тамара Тачинська

 Київ

Викладач практик майндфулнес, репутаційний стратег та менеджер, консультант з комунікацій. Переконана, що людина як власник свого життя та справи за допомогою управління увагою та усвідомленості здатна створювати найбільш оптимальні стратегії — як персональні, так і бізнесові та суспільні. Допомогаю налаштовувати власну стійкість та гнучкість через уважність та усвідомленість. Захоплююся інтегральним підходом та знаннями про людину в усій їхній різноманітності — від історичних до фізіологічних та культурних.

bottom of page