top of page

Наші викладачі

Михайло.jpg
Михайло Бойченко

 Київ

Психолог, сертифікований викладач практик усвідомленості програми GGSC Каліфорнійського університету у Берклі "The Mindfulness Meditation Teacher Certification Program" ("MMTCP") Джека Корнфілда і Тари Брах. Співзасновник та голова UMTA – Української Асоціації Викладачів Майндфулнес. Співзасновник Центру розвитку усвідомленості Life in Flow. Досвід особистої практики 17 років. Досвід викладацької практики 14 років.

(380) - Inna Maksymenko.jpg
Інна Максименко

Миколаїв

Сертифікований MBSR викладач міжнародної академії Solterreno (Іспанія). Психолог в КПТ підході. 10 років власної роботи з усвідомленістю, більше 2000 медитативних годин, вже в цьому році 2 проведених MBSR курса, проводжу регулярні групові заняття з технік усвідомленості, постійне консультування в КПК підході, приймаю участь у волонтерських програмах підтримки українців та багато іншого.

Вікторія.jpg
Вікторія Шум

Київ

Засновниця лабораторії розвитку емоційного інтелекту EQLab, сертифікована викладачка mindfulness практик MMIT'19, корпоративна тренерка з mindfulness. Співпрацювала з такими відомими компаніями і організаціями як НБУ, Vodafone, УкрСибБанк, British American Tobacco Україна, WIX, Servier та інші. Інструкторка з Гімалайської йоги.

photo_2022-10-14 17.55.35.jpeg
Тамара Тачинська

 Київ

Викладач практик майндфулнес, репутаційний стратег та менеджер, консультант з комунікацій. Переконана, що людина як власник свого життя та справи за допомогою управління увагою та усвідомленості здатна створювати найбільш оптимальні стратегії — як персональні, так і бізнесові та суспільні. Допомогаю налаштовувати власну стійкість та гнучкість через уважність та усвідомленість. Захоплююся інтегральним підходом та знаннями про людину в усій їхній різноманітності — від історичних до фізіологічних та культурних.

Ірина.jpg
Ірина Бойченко

Миколаїв, Київ

Психолог у КПТ підході, сертифікований викладач mindfulness. Співавтор, ведуча тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту та емоційної усвідомленості. Понад 13 років практикую та викладаю сучасну медитацію в індивідуальному та груповому форматі, як інструмент розвитку особистості, а також для вирішення завдань, пов'язаних із бізнесом, професійною діяльністю та особистими проектами. Студентка програми філософії буддизму традиції університету Наланди - Nalanda Diploma Course - 2022-23 Batch (NDC3) Тибетського дому (Делі). Співзасновниця центру розвитку навичок усвідомленості Life in Flow Співзасновниця UMTA - Української Асоціації Викладачів Майндфулнес

Лора.png
Лора Гасай

Київ

Майндфулнес євангеліст, HR архітектор, фанатка своєї країни, мрійниця, донька, хрещена мама 5-х дітей, впевнена що справжня краса всередині кожної людини

Ольга-Самойленко.png
Ольга Самойленко

Одеса

Інструкторка майндфулнес, методолог та програмна координаторка центру практик усвідомленості Mindspot. Створюю архітектуру, педагогічний дизайн та наповнення майндфулнес програм. Обожнюю поєднувати творчість, структуру та ефективні системи. В темі ментального здоров’я сповідую холістичний підхід, бо Людина – це складна система, де усе з усім пов’язано. В минулому – юрист, адвокат.

IMG_20210330_193705 - Володимир Швайка_e
Володимир Швайка

Харків

Майндфулнес інструктор. Консультую та підтримую індивідуально, проводжу івенти, такі як SlowArt, DeathCafe, невеликі навчальні групи. Здебільшого працюю з офісними працівниками з високим рівнем стресу, вигораннями. Допомагаю глибше познайомитися, налагодити контакт з тілом та елементами розуму, врегулювати свою нервову систему та стан, показую можливі вектори розвитку.

Віра.jpg
Віра Грузова

Одеса

Mindfulness інструкторка, допомагаю індивідуально і проводжу ретрити та групи підтримки. Практикую сама і раджу іншим, бо вважаю, що майндфулнес корисний людям в багатьох життєвих ситуаціях. Походжу з середовища громадських активістів, медіа і арт руху України. Виховую дитину, загартовую себе, виконую функцію підтримки для клієнтів і клієнток. Маю 5+ років досвіду бізнес розбудови у темі допомагаючих практиків, та 15+ у бізнесі і громадському секторі загалом.

bottom of page