top of page

Для створення пакету викладача майндфулнес 

ми використовуємо такий наш досвід:

 • бізнесовий — "що таке домовленості та очікування, контракт і правила",

 • психологічний — "як коректно запитати про психологічне здоров'я, травми, запит на навчання практикам майндфулнес, які особливості навчання дорослих",

 • викладання практик майндфулнес — "найбільш поширені запитання, проблеми, з якими ви можете зіткнутися, як полегшити процес навчання майндфулнес, які очікування належать до методу майндфулнес, а які — ні".

 

"Пакет викладача майндфулнес" постійно оновлюється. 

На сьогодні він містить такі елементи:

 1. Інформована згода між викладачем та клієнтом чи групою клієнтів щодо прав та зон відповідальності обох сторін. Включає також анкету клієнта майндфулнес-практик.

 2. Пам'ятка для клієнта практик / курсу майндфулнес про техніку безпеки

 3. Запрошення на заходи про майндфулнес, які проводяться від або за участю UMTA, безкоштовно або з дисконтом.

 4. Чек листи (приклади) для опанування навичок майндфулнес, які можна рекомендувати своєму клієнтові / групі в процесі навчання.

Елементи «Пакету викладача майндфулнес», що перебувають у стадії розробки:

 1. Пам'ятка для психолога / терапевта, з яким працює ваш клієнт/ потенційний клієнт, про поняття майндфулнес (для подальшої поради щодо навчання практикам в цілому, отримання адаптаційних коригувань, якими клієнт може заздалегідь поділитися з вами до початку або під час навчання майндфулнес).

 2. Травмаінформованість для викладача майндфулнес: добірка досліджень і рекомендацій на тему.

 3. Розсилки від UMTA з оновленим корисним робочим контентом з теми майндфулнес (книги, відео, дослідження, аудіо).

 4. Запрошення до Лабораторії викладання майндфулнес: участь в регулярному калібруванні та інтервізійних сесіях з іншими викладачами майндфулнес з опрацюванням робочих кейсів викладання і бренштормами можливих рішень і стратегій.

 

Навіщо вигадувати велосипед? Приєднуйся до спільноти UMTA і отримай пакет в роботу!

 

Також ми зобов'язуємося регулярно переглядати вміст і наповнення, відповідно до трендів, актуальних досліджень і популярних питань у викладанні майндфулнес.

bottom of page