top of page

Наші викладачі

Віра.jpg
Віра Грузова

Одеса

Mindfulness інструкторка, ваш провідник у світ легкості та яскравості. Допоможу розвивати навичку розслаблятися, отримувати задоволення, і так — жити з людьми на одній Планеті. Вчу розвивати прийняття себе і того, що зараз навколо, помічати радість і красу

Роман.jpg
Роман Кучеренко

Одеса

CG художник, дизайнер, викладач практик усвідомленості mindfulness, арт-терапевт. Фасилітатор міжнародного курсу Ecovillage Design Education 2020 в Україні. Понад двадцять років тому почалася моя подорож в дослідження власної усвідомленості, яка подарувала зустрічі з чудовими людьми та збагатила досвідом і знаннями різних практик. За цей час сформувався інструментарій, що допомагає зміцнювати і розвивати усвідомленість, котрим я ділюся на індивідуальних та групових заняттях.

Ольга-Самойленко.png
Ольга Самойленко

Одеса

Інструкторка майндфулнес, методолог та програмна координаторка центру практик усвідомленості Mindspot. Створюю архітектуру, педагогічний дизайн та наповнення майндфулнес програм. Обожнюю поєднувати творчість, структуру та ефективні системи. В темі ментального здоров’я сповідую холістичний підхід, бо Людина – це складна система, де усе з усім пов’язано. В минулому – юрист, адвокат.

bottom of page