top of page

Наші викладачі

Лора.png
Лора Гасай

Київ

Майндфулнес євангелістка, HR архітекторка, менеджерка, фанатка своєї країни, впевнена що справжня краса всередині кожної людини. З 2019р. навчає майнфдулнесу в корпоративному та відкритому форматах, індивідуально. Мріє про «кожному бізнесу по майнфдулнес-тренеру». Навчала майндфулнесу команди Люксофт, НБУ, Укренерго, УкрСибБанк, mr.fish, АрселорМиттал, Кредиагриколь, appflame, Кернел та інші.

Вікторія.jpg
Вікторія Шум

Київ

Засновниця лабораторії розвитку емоційного інтелекту EQLab, сертифікована викладачка mindfulness практик MMIT'19, корпоративна тренерка з mindfulness. Співпрацювала з такими відомими компаніями і організаціями як НБУ, Vodafone, УкрСибБанк, British American Tobacco Україна, WIX, Servier та інші. Інструкторка з Гімалайської йоги.

Анастасія.jpg
Анастасiя Гребенщикова

Київ

Викладач практик mindfulness, провідник у свідоме життя. Закінчила курси MMIT та «Жити уважно». Люблю нейронауку, тілесні практики. Маю великий бекграунд у сфері digital-маркетингу

Михайло.jpg
Михайло Бойченко

Миколаїв, Київ

Викладач практик усвідомленості mindfulness. Ведучий тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту Проводить індивідуальне та групове навчання технологіям сучасної медитації для вирішення завдань, пов'язаних з бізнесом, професійною діяльністю та особистими проектами. Досвід особистої практики 15 років

Ірина.jpg
Ірина Бойченко

Миколаїв, Київ

Психолог, сертифікований викладач mindfulness. Співавтор і ведуча тренінгів та навчальних програм з розвитку емоційного інтелекту та емоційної усвідомленості. Більше 13 років практикую та викладаю сучасну медитацію в індивідуальному та груповому форматі, як інструмент розвитку особистості, а також для вирішення завдань, пов'язаних із бізнесом, професійною діяльністю та особистими проектами. Співзасновниця Центру розвитку усвідомленості Life in Flow. Психологія та сучасна медитація. Це сфери, які допомагають сучасній людині отримати більше знань про власний внутрішній світ. Навіщо це людям? Я переконана, що кожна людина так чи інакше прагне до загального благополуччя і щастя, як внутрішнього, так і зовнішнього. Будь то особиста сфера життя чи професійна. Але благополуччя неможливе без емоційної усвідомленості, а також, доброти та співчуття у серці кожної людини. Добре серце та ясний розум – якості, які я ціную. Тому навчаю людей практикам, які допомагають не лише впоратися з неконтрольованими емоціями та важкими внутрішніми переживаннями, а також практикам, які допомагають культивувати та глибше розкривати у собі найкращі людські якості. Ставати сильнішою, мудрішою і щасливішою людиною. Для мене важливо, щоб у світі ставало дедалі більше щасливих людей. Я вірю, що змінюючись на краще, окрема людина може сама стати тими позитивними змінами, які так необхідні в суспільстві сьогодні.

photo_2022-10-14 17.55.35.jpeg
Тамара Тачинська

 Київ

Викладач практик майндфулнес, репутаційний стратег та менеджер, консультант з комунікацій. Переконана, що людина як власник свого життя та справи за допомогою управління увагою та усвідомленості здатна створювати найбільш оптимальні стратегії — як персональні, так і бізнесові та суспільні. Допомогаю налаштовувати власну стійкість та гнучкість через уважність та усвідомленість. Захоплююся інтегральним підходом та знаннями про людину в усій їхній різноманітності — від історичних до фізіологічних та культурних.

bottom of page